FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

Monaco Mobilya, sektördeki 37 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Kuruluşundan bu yana, gelişen ve değişen moda anlayışına paralel olarak tasarımlarını sürekli yeniliyor ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile farklı siparişler için tasarımlar üretiyor.

Monaco Mobilya, Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 5 bin metrekarelik fabrikasında, ileri teknoloji ve uzman kadrosuyla modern tarzda ev mobilyaları üretiyor. Merkez ofisi Modoko Sanayi Sitesi’nde yer alan Monaco Mobilya, yurtdışına açılma vizyonunun ilk adımı olarak 2007 yılında Bakü Azerbaycan’da ikinci mağazasını bünyesine kattı.

“MOZEN” markası ile büyüyor

Markalaşma yolunda önemli bir adım atarak “MOZEN” markasını oluşturan Monaco Mobilya, yenilikçi vizyonu ile dünyanın önde gelen üreticileriyle aynı kulvarda yer alıyor. Modern çizgisine değişen moda anlayışına paralel olarak avangart stilini de ekleyen Monaco Mobilya, yeni tarzını ilk kez 2011 İMOB Mobilya Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sundu.

Tuzla’da bulunan üretim merkezi ve Modoko’da ki showroomda gerek kalite anlayışı, gerekse geniş ürün yelpazesi ve satış sonrası desteği ile Monaco Mobilya, artık yalnızca modern mobilyanın değil aynı zamanda avangart stilinin de öncülüğünü üstlenmeye aday.

 

 

TOP